XIkona X

Podpis kupoprodajne pogodbe za Ergo osiguranje in Ergo životno osiguranje

Uprava Zavarovalnice Sava je danes v Zagrebu podpisala kupoprodajno pogodbo za nakup družb Ergo osiguranje, d. d., in Ergo životno osiguranje, d. d., Hrvaška. Lastništvo delnic družb Ergo osiguranje, d. d., in Ergo životno osiguranje, d. d., bo prešlo na Zavarovalnico Sava po uresničitvi vseh odložnih pogojev.

Fotografija sestanka kjer so podpisali pogodbo

Predsednik uprave Zavarovalnice Sava David Kastelic je ob podpisu povedal: »Veseli nas, da smo uspeli podpisati kupoprodajno pogodbo. Do končnega nakupa nas loči še nekaj mesecev. Že danes pa lahko povem, da bomo z nakupom obeh družb, tudi na hrvaškem, kjer delujemo s podružnico, še bolj usmerjeni k našim zaposlenim in zavarovancem. Tako bomo nadaljevali z uresničevanjem obljube naše blagovne znamke Nikoli sami, s podpisom pogodbe pa smo dokazali, da je tudi Hrvaška naš ciljni trg na katerem postajamo vedno večji in močnejši.«

AKTUALNO

Ostale novice

Novosti Ikona Novosti

Junij je mesec dobrih odločitev!

Izkoristite možnost ugodnejšega dodatnega enkratnega vplačila v vzajemne sklade Sava Infond.

Poslovanje Ikona Poslovanje

Škoda po neurju z močnim vetrom: najhitrejša je spletna prijava

Neurje z močnim vetrom je v nekaterih delih Slovenije povzročilo veliko gmotne škode. Zaradi poškodovanega premoženja v naši zavarovalnici beležimo povečano število telefonskih klicev, zato smo v nadaljevanju za vas strnili nekaj pomembnih informacij.

Novosti Ikona Novosti

Predpraznični delovni čas

Skrajšan delovni čas poslovalnic Zavarovalnice Sava obe predpraznični sredi, 24. in 31. decembra 2025.

Novosti Ikona Novosti

Mesec varčevanja je tu!

Mesec oktober je mesec varčevanja: posebna priložnost – brezplačni vstopni stroški v Sava Infond sklade!

Puščica gorIkona puščica gor SOSIkona SOS
XIkona X

Obvestilo

Spremenila so sae imena Infond skladov, ki jih ponujamo v okviru Naložbenih življenjskih zavarovanj. Odslej so vsa imena slovenska, s čimer želijo na Sava Infondu povečati njihovo prepoznavnost in značilnost. Ob tem pa pri 6 skladih še spreminjajo pravila upravljanja.

PREBERITE VEČ Puščica desnoIkona puščica desno

Ponudba

Zelo ugodno
XIkona X

Vaše mnenje šteje!

Vaše mnenje nam je izjemno pomembno. Vabimo vas, da si vzamete nekaj minut in izpolnite anketo o naši spletni strani. Vaše odgovore bomo obravnavali z največjo pozornostjo in se potrudili, da še izboljšamo vašo uporabniško izkušnjo na naši strani v prihodnosti.

PODAJTE MNENJE